Nowy budynek biurowy zefirw Centrum Gdańska

Ponad 4600 m2 na wynajembudynek biurowy klasy B+

Formularz kontaktowy

* dane obowiązkowe
rozwiń tekst
Kontakt telefoniczny
58 762 35 35

Miejsce, gdzie nowoczesność spotyka tradycję!

Dlaczego ZEFIR?

4 kondygnacyjny budynek
biurowy klasy B+
powierzchnia usługowa na
parterze oraz reprezentacyjny
hol
doskonała lokalizacja
w Śródmieściu Gdańska
tarasy widokowe z panoramą
Starego Miasta i Motławy
dogodny dojazd samochodem
i środkami komunikacji
90 miejsc parkingowych

Pomerania Office PARK
BUDYNEK ZEFIR

Budynek ZEFIR to pierwszy z biurowców, który powstał w ramach kompleksu biurowego POMERANIA OFFICE PARK. ZEFIR to ponad 4600 m2 powierzchni na wynajem rozmieszczonej na czterech kondygnacjach. Doskonałe położenie oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań sprawia, że budynek jest klasyfikowany w klasie prestiżu, lokalizacji i wyposażenia: B+

Na parterze obiektu znajdują się lokale handlowo-usługowe, zaś na pozostałych kondygnacjach powierzchnie biurowe, które można dowolnie zaaranżować - zarówno w systemie gabinetowym jak i open space. Budynek posiada reprezentacyjne wejście główne, recepcję na parterze, tarasy widokowe, system kontroli dostępu oraz całodobową ochronę.

Niewątpliwym walorem kompleksu POMERANIA OFFICE PARK jest jego lokalizacja. Usytuowanie biurowca w ścisłym centrum Gdańska, w bezpośredniej bliskości Gdańskiej Starówki, przy
ul. Żabi Kruk 16 zapewnia szybki i komfortowy dojazd zarówno samochodem, jak i miejskimi środkami transportu. Wpływa na to korzystne połączenie z autostradą A1 oraz drogą ekspresową S7. Dobre skomunikowanie z Obwodnicą Trójmiasta usprawnia podróżowanie pomiędzy Gdańskiem, Sopotem oraz Gdynią. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. Błyskawiczny przejazd pomiędzy miastami aglomeracji trójmiejskiej umożliwia nowy przystanek Szybkiej Kolei Miejskiej - Gdańsk Śródmieście, położony prawie w prostej linii naprzeciwko naszego obiektu.

POMERANIA OFFICE PARK wraz z prowadzoną rewitalizacją Dolnego Miasta wpisuje się znakomicie w przywracanie dawnej świetności Starego Przedmieścia, zapewniając naszym Najemcom prestiżową lokalizację.

DOSTĘPNE POWIERZCHNIE – już od 17 m2!