Nowy budynek biurowyw Centrum Gdańska

Ponad 4600m2 na wynajembudynek biurowy klasy BA

Formularz kontaktowy

* dane obowiązkowe
rozwiń tekst
Kontakt telefoniczny
58 762 35 35

Kameralnie, nowocześnie, biznesowo

Dlaczego Pomerania Office?

4 kondygnacyjny budynek
biurowy klasy BA
powierzchnia usługowa na
parterze oraz reprezentacyjny
hol
doskonała lokalizacja
w Śródmieściu Gdańska
tarasy widokowe z panoramą
Starego Miasta i Motławy
dogodny dojazd samochodem
i środkami komunikacji
90 miejsc parkingowych

Pomerania Office

POMERANIA OFFICE to ponad 4600 m2 powierzchni na wynajem rozmieszczonej na czterech kondygnacjach. Doskonałe położenie oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań sprawia, że budynek będzie klasyfikowany w klasie prestiżu, lokalizacji i wyposażenia: BA

Na parterze obiektu zaplanowano usługi towarzyszące, takie jak: restauracja, salon prasowy, salon urody czy punkt bankowy. Na pozostałych kondygnacjach znajdą się powierzchnie biurowe, które można dowolnie zaaranżować - zarówno w systemie gabinetowym jak i open space. Budynek będzie posiadał reprezentacyjne wejście główne, recepcję na parterze, tarasy widokowe, system kontroli dostępu oraz całodobową ochronę.

Niewątpliwym walorem budynku POMERANIA OFFICE jest jego lokalizacja. Usytuowanie biurowca w ścisłym centrum Gdańska, w bezpośredniej bliskości Gdańskiej Starówki, przy ul. Żabi Kruk 16 zapewnia szybki i komfortowy dojazd zarówno samochodem jak i miejskimi środkami transportu. Wpływa na to korzystne połączenie z autostradą A1 oraz drogą ekspresową S7. Dobre skomunikowanie z Obwodnicą Trójmiasta usprawnia podróżowanie pomiędzy Gdańskiem, Sopotem oraz Gdynią. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. Błyskawiczny przejazd pomiędzy miastami aglomeracji trójmiejskiej umożliwi wkrótce otwarty, nowy przystanek Szybkiej Kolei Miejskiej - Gdańsk Śródmieście, położony prawie w prostej linii naprzeciwko naszego obiektu.

POMERANIA OFFICE wraz z prowadzoną rewitalizacją Dolnego Miasta wpiszą się znakomicie w przywracanie dawnej świetności Starego Przedmieścia, zapewniając naszym Najemcom prestiżową lokalizację.